Liderzy. 30 inspirujących rozmów z największymi liderami naszych czasów. Wyd. ZNAK

Współtwórca Microsofta, założyciel Nike, właściciel Amazona, ikona amerykańskiej telewizji, trener reprezentacji narodowej USA w koszykówce, dyrektor Google’a. Prezydenci, prawnicy, politycy, sportowcy, muzycy, wizjonerzy. NAJWIĘKSI. Ci, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już wszystko, dzielą się mądrością i pasją, zdradzają tajemnice sukcesu, przyznają się do porażek. Motywują i inspirują. David Rubenstein, popularny dziennikarz telewizyjny i… miliarder, wie, jak namówić swoich bohaterów na szczerą rozmowę.

LIDERZY to prawdziwa BIBLIA ZARZĄDZANIA. Bestseller „New York Timesa” i „Wall Street Journal”. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i cennych rad największych ludzi sukcesu – pomogą ci stać się lepszym i skuteczniejszym w każdej dziedzinie.

Premiera: 24 marca 2021 r.
Wydawnictwo: Znak Literanova

https://www.znak.com.pl/ksiazka/liderzy-30-inspirujacych-rozmow-z-najwiekszymi-liderami-naszych-czasow-rubenstein-david-m-189371

Mamy dla Was KONKURS, w którym jest do wygrania właśnie ta ksiażka! Wystarczy, że podzielisz się z nami odpowiedzią na pytanie: Jakich liderów, jakiego przywództwa potrzebujemy, wymagają czasy w których żyjemy, się właśnie znajdujemy?

Na Twoją wypowiedź czekamy do końca miesiąca marca, tj. 31.03.2021r. pod adresem: redakcja@biznesnafali.pl

Dwie najciekawsze nagrodzimy książką, wszystkie zaś – niespodzianką z naszej strony, Biznesnafali.pl.

Related Post