LechiaTravel.pl zainaugurowała działalność – wyszukiwarka Qtravel.pl partnerem serwisu

Ekipa Qtravel.pl nie od dziś wspiera sport i promuje aktywny styl życia. Dlatego też z przyjemnością rozpoczyna współpracę z Lechią Gdańsk w ramach jej nowego serwisu – Lechia Travel. Polacy coraz bardziej aktywnie spędzają swój wolny czas. Jeżdżą na wycieczki, mecze, kibicują ulubionym drużynom. Na te potrzeby odpowiada Lechia Travel – nowa platforma łącząca pasję do podróżowania ze sportem, który może być znakomitą inspiracją do poszukiwania i poznawania nowych miejsc. Dzięki Lechia Travel kibic nie tylko znajdzie bilety na mecze w całej Europie, ale także wyjazdy na rozgrywki innych dyscyplin, również zimowych. Platforma nie jest bowiem poświęcona tylko futbolowi.

Za pomocą platformy Lechia Travel można będzie wyszukać informacje na temat meczów, tras, noclegów, a także przeczytać porady na temat podróżowania. Dodatkowo można znaleźć wycieczkę praktycznie w każdy zakątek świata – prawie 300 kierunków. W tym Qtravel.pl i jej wyszukiwarka wspiera Lechię.

Wedle badań CBOS, w 2016 roku nieco ponad połowa dorosłych Polaków wypoczywała poza miejscem zamieszkania przynajmniej raz w roku. Gdzie? Najczęściej w kraju.  – Czy sport może być inspiracją do poznawania nowych miejsc? W Lechii Gdańsk uważamy, że tak! – mówi Anna Cebula-Daniluk, Travel Manager w Lechia Travel. – Według badań brytyjskiej grupy finansowej Virgin Money, kibic angielskiej ekstraklasy w sezonie pokonuje ponad 3000 kilometrów wspierając swoją drużynę piłki nożnej. Stąd też pomysł na powstanie naszego serwisu Lechia Travel – dodaje.

Moje miasto, mój klub, moja agencja podróży!

Lechia Travel to aktywna platforma skupiona wokół sportu i miejsc, które warto choć raz w swoim życiu odwiedzić. Ale to nie wszystko. Jeśli szukasz informacji na temat szlagierowych i nie tylko meczów w całej Europie, tras, hoteli i atrakcji, znajdziesz je właśnie tutaj. Dzięki Lechii Travel będziesz miał dostęp w jednym miejscu do najlepszych dostępnych oferty linii lotniczych, rezerwacji hoteli oraz atrakcyjnych okazji związanych z zakupem biletów na mecze drużyn z całej Europy.  Gdańsk to nasze miasto, nasz klub sportowy, a teraz również inspiracja do podróżowania. Motywujemy do doświadczania emocji związanych z każdą strzeloną bramką, ale też przyjemności płynącej z poznawania świata.

Z Lechią na koniec świata

Polacy podróżują coraz częściej planują swoje wyjazdy z myślą o rozrywkach dla całej rodziny. Inaczej wypoczynek rozumie mama trójki dzieci, inaczej same jej pociechy czy mąż. Dlatego też w serwisie Lechia Travel każdy znajdzie coś dla siebie, planując swoją podróż.

– Tata może uwzględnić w planie swojej wymarzonej wycieczki zwiedzanie stadionu czy też pójście na mecz, a mama może w tym czasie skorzystać ze strefy SPA. W naszej ofercie znaleźć można zatem nie tylko – wbrew stereotypom – tak zwane męskie wyjazdy, chociaż muszę przyznać, że takich ofert  mamy sporo – jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bilety na każdy mecz piłkarski w Europie. – zapewnia Ewelina Labudda, Project Manager Lechii Gdańsk.

– Nasz oferta wykracza zresztą poza futbol. Z myślą o tych, którzy wspólnie chcą dzielić inne sportowe emocje, przygotowaliśmy pakiety biletów na turnieje tenisowe, Formułę 1, żużel, skoki narciarskie oraz mityngi lekkoatletyczne jak również mecze reprezentacji Polski w grach zespołowych. – podsumowuje Cebula-Daniluk.

– W naszej najnowszej ofercie znajdą Państwo zarówno bilet na derby Zagłębia Ruhry jak i wyjazd na Fuerteventurę. W ofercie zimowej znajdą się wyjazdy narciarskie z dodatkowymi aktywnościami dla tych, którzy potrzebują urozmaicenia. Zawsze marzyłeś o zwiedzeniu stadionu Campe Nou? Z Lechia Travel jest to możliwe. Dzięki nam dowiesz się również, co jeszcze warto zobaczyć w Barcelonie, planując wyjazd. Pomożemy Ci wybrać hotel oraz zorganizować dojazd – dodaje.

Stworzenie tak pełnej oferty nie byłoby możliwe bez wiarygodnych i sprawdzonych partnerów. Sports Events 365 odpowiada za dostarczenie biletów na wydarzenia sportowe, zaś serwis eTravel za bilety lotnicze i hotele, podczas gdy multiagent Qtravel.pl pomaga znaleźć najlepsze oferty turystyczne.

Innowacja na skalę kraju

– Lechia Travel to innowacyjny pomysł w skali naszego kraju. Aby w przyszłości móc rywalizować z najlepszymi klubami sportowymi w Europie, musimy już dziś zacząć myśleć o przyszłości, także tej finansowej. Akademia Lechii Gdańsk daje naszemu klubowi wsparcie, szkoląc i kształcąc zawodników, którzy będą grać w biało-zielonych barwach. Lechia Travel zaś pomoże w przyszłości zapewnić dodatkowe środki na funkcjonowanie klubu. Musimy myśleć naprzód, planować dalsze działania na wielu płaszczyznach, tak jak robią to już inne kluby na całym świecie – komentuje Ewelina Labudda. – Biorąc przykład z innych klubów – Borussii Dortmund czy Benfiki Lizbona – Lechia Travel wprowadza ułatwienie dla fanów futbolu, którzy lubią aktywnie spędzać czas. I proponuje najlepsze emocje związane z piłką nożną – np. weekendy w  Dortmundzie, poznanie najbardziej ciekawych elementów tego miasta, podróże śladami BVB, wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów UEFA, wizyty na stadionie Borussii. Benfica Lizbona z kolei organizuje w czasie przerwy wakacyjnej kolonie dla młodych adeptów piłki nożnej. Lechia Travel również przewiduje szeroką ofertę dla młodzieży. Ważne jest szukanie inspiracji i sprawdzonych modeli biznesowych dla klubu, które pomogą mu się rozwijać na przestrzeni następnych lat –  podsumowuje Ewelina Labudda.

#LechiaOnTour

Co może być impulsem do przeżycia przygody? Na stronie internetowej LechiaTravel.pl znajdą się artykuły dotyczące atrakcyjnych miejsc związanych z piłką nożną, recenzje hoteli i restauracji, porady i wskazówki podróżnicze, polecane trasy turystyczne, historie wybitnych piłkarzy, także tych związanych z gdańską drużyną. Czyli treści, które, mamy nadzieję, będą bodźcem do tego, by podróżować i tworzyć wspaniałe wspomnienia.

Motywacją do podróżowania mogą być też konkursy, które Lechia Travel przygotowuje z myślą o kibicach – we współpracy z partnerem Qtravel.pl zorganizowała konkurs dla internautów – Z LECHIĄ NA KONIEC ŚWIATA!

To tylko początek działań Lechii Travel. O kolejnych inicjatywach napiszemy na www.lechiatravel.pl.

 

 

Related Post