Książki na fali roku 2020: „Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej” Wyd. Studio EMKA

Jan Yager w książce „Zdążyć z czasem na czas”, opierającej się na swoich obserwacjach i wynikach własnych badań oraz uznanych autorytetów, uczy, jak uzyskać większą wydajność w świecie, w którym praca stawia przed nami nieustannie coraz większe wymagania.

Tę naukę zawiera, w największym skrócie, w wyspecyfikowanych poniżej pytaniach, na które wyczerpująco i konstruktywnie udziela odpowiedzi w tekście swojej książki. Oto one:

– jaki jest najważniejszy czynnik, nad którym masz kontrolę, a który pomoże ci zyskać większą wydajność,
– jak wdrożyć opracowany przez autorkę schemat P.I.E. – Priorytetyzuj., Inicjuj., Ewaluuj., który pozwoli ci optymalnie zaplanować każdy dzień,
– jak brzmi pięć pytań dotyczących twojej przyszłej spuścizny i na co w związku z tym zdecydujesz przeznaczać swój czas,
– jak poradzić sobie z powszechnymi marnotrawcami czasu, takimi jak ustalanie zbyt wielu aktywności na dany dzień, niewłaściwe planowanie czy odkładanie działań na później,
– jak lepiej radzić sobie z pracą i wszelkimi aktywnościami, aby zaoszczędzić czas,
– jakie kwestie kulturowe mają wpływ na nasze zarządzanie czasem.

Razem z Wydawnictwem Studio EMKA mamy dla Was KONKURS, w którym Wydawnictwo przygotowało 3 książki, do wygrania.
Pytanie konkursowe brzmi: jak podchodzisz do pojęcia „czasu” we własnym życiu, codzienności, w tym niezwykłym, postpandemicznym roku 2020?

Na Wasze wypowiedzi, osobiste historie (dowolnej objętości), czekamy do końca tygodnia (13.09.2020), pod adresem redakcja@biznesnafali.pl. Trzy najciekawsze, Wydawnictwo Studio Emka nagrodzi książką „Zdążyć z czasem na czas”.

Więcej o książce na stronie Wydawnictwa Studio EMKA:
https://studioemka.com.pl/psychologia-motywacja/608-zdazyc-z-czasem-na-czas.html

O autorce:

Jan Yager ukończyła studia socjologiczne z tytułem doktora nauk humanistycznych. Uznana autorka w dziedzinie zarządzania czasem. Tej tematyce poświęciła sporą część swojej twórczości. Jest pisarką bardzo płodną, autorką ponad czterdziestu tytułów, często nagradzanych i przełożonych na 34 języki. Oprócz książek fachowych pisze prozę, eseje, scenariusze filmowe. Jest orędowniczką utrzymywania równowagi między życiem zawodowym i osobistym. Żona (Freda Yagera, od 1984 r.), matka i babcia.

Related Post