Kolejna premiera marki realme. Smartfon realme C11 pojawi się na polskim rynku 12 sierpnia

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłasza oficjalną premierę kolejnego urządzenia. 12 sierpnia w Polsce zadebiutuje realme C11. Prezentacja sprzętu odbędzie się o godzinie 16:00 w formie wideokonferencji transmitowanej na YouTubie i Facebooku.

realme C11 – większa bateria, niekończąca się zabawa

Seria realme C cieszy się popularnością wśród ponad 13 milionów użytkowników na całym świecie. Najnowsza odsłona czyli realme C11, tak jak pozostałe modele, może pochwalić się najwyższą jakością, pojemną baterią, dużym ekranem oraz bardzo atrakcyjnym wyglądem. Wszystko to czyni C11 idealnym wyborem dla młodych użytkowników ceniących wygodę i rozrywkę.

Dzięki ogromnej baterii 5000 mAh realme C11 może działać do 40 dni w trybie gotowości. Do tego  zapewnia 169 godzin odtwarzania muzyki lub 21 godzin oglądania filmów czy 12 godzin grania. Oprócz żywotności akumulatora bardzo ważne jest również bezpieczeństwo, dlatego w realme C11 zagwarantowano zabezpieczenie baterii wykonane ze stali nierdzewnej.

Wyposażony w procesor Helio G3, z 6,5-calowym ekranem o proporcjach 20:9, realme C11 zapewnia szerokie pole widzenia i wygodne użytkowanie. Dzięki konstrukcji typu mini-drop stosunek ekranu do obudowy wynosi do 88,7% – tak duży wyświetlacz i świetna jakość obrazu dostarczą doskonałe wrażenia, zwłaszcza graczom. Dodatkowo dzięki podwójnemu tylnemu aparatowi o rozdzielczości 13 MP, realme C11 pozwoli uzyskać efekt bokeh oraz wykonać wyjątkowe zdjęcia w trybie nocnym. Dzięki wymienionym atutom model ten przoduje w segmencie urządzeń z niższej półki cenowej.

Z myślą o młodych użytkownikach, realme zawsze dba o nowoczesny i oryginalny design. Model C11 dostępny będzie w kolorach Pepper Grey i Mint Green.. Więcej informacji na temat cen oraz daty wejścia produktów do sprzedaży pojawi się podczas wideokonferencji, którą będzie można obejrzeć 12 sierpnia (start o godzinie 16:00) na YouTubie i Facebooku.

Tym razem premiera będzie miała formę panelu eksperckiego, w której uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o rozwoju marki realme w Polsce, najnowszych trendach technologicznych, kierunkach, w których zmierza rynek, segmencie telefonów budżetowych w Polsce oraz pierwszych wrażeniach związanych z korzystaniem z realme C11 i wyróżnikach tego telefonu. Dyskusję poprowadzi Paweł Pilarczyk – redaktor naczelny ITbiznes i dziennikarz z ogromnym doświadczeniem w branży.

Related Post