Huawei startuje z jesienną promocją

Huawei wystartował z jesienną promocją na szereg smartfonów ze swojego portfolio. Od początku października wybrane telefony z różnych serii – Huawei Mate 10, P20 i Y 2018 – można kupić, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta będzie dostępna w całej Polsce do końca października lub do wyczerpania zapasów.

– Zapraszamy do sklepów, jest okazja, aby kupić smartfony Huawei w bardzo dobrych cenach. Wierzymy, że nasza jesienna promocja spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów, przyciągając ich do naszych produktów w sklepach – mówi Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital w Huawei Polska.

 

 

Seria Huawei Mate 10 zadebiutowała przed rokiem, a należący do tej serii Mate 10 lite okazał się smartfonem najchętniej kupowanym przez Polaków, jak wynika z danych firmy. Seria P20 miała globalną premierę w marcu tego roku – do dziś flagowy P20 Pro króluje w rankingu najlepszych fotograficznych smartfonów na świecie, niepokonany przez debiutujące flagowce konkurentów. Seria Y 2018 to odświeżona propozycja dla osób poszukujących solidnych telefonów w atrakcyjnej cenie, dedykowana młodzieży – „najlepszy pierwszy smartfon dla Twojego dziecka” – i seniorom.

16 października w Londynie odbędzie się globalna premiera nowych flagowców Huawei z serii Mate 20, dedykowana najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy poszukują niezawodnych urządzeń klasy premium.

Facebook: https://www.facebook.com/HuaweimobilePL/

Twitter: https://twitter.com/huaweimobilepl

PR

Related Post