Hotel Number One w Gdańsku rusza z kolejną promocją

Hotel Number One w Gdańsku rozpoczął nową promocję dla klientów. Dotychczasowi goście, którzy podzielą się swoja opinią o obiekcie w sieci, zyskają szansę na wygranie kolejnego pobytu w hotelu, a dodatkowo udzielą wsparcia Gdańskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk”.

Hotelu Number One w Gdańsku ogłosił nową akcję promocyjną, która potrwa cały wrzesień. W akcji mogą wziąć udział osoby, które odwiedziły już bądź dopiero odwiedzą obiekt i opublikują opinię na jednym z wymienionych portali: Facebook, Google, Booking.com, Expedia, TripAdvisor. Nagrodę stanowi jednodniowy pobyt w Hotelu Number One dla dwóch osób ze śniadaniem o łącznej wartości około 500 zł, podczas którego Goście będą mogli skorzystać z bogatej oferty udogodnień w obiekcie. Zwycięzcy akcji będą wyłaniani w każdy poniedziałek września.

„Cenimy opinie naszych Gości. Pozwalają nam rozwijać się i jak najlepiej dostosowywać ofertę do potrzeb odwiedzających. Jednocześnie, rekomendacje naszego hotelu, które padają z ust Gości to dla nas największa pochwała i motywacja do dalszego rozwoju. Akcję promocyjną organizujemy, aby wynagrodzić chęć do dzielenia się swoją opiniami o hotelu, które dla nas są bezcenne” – mówi Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One.

Hotel Number One cieszy się pozytywną opinią wśród odwiedzających, czego dowodem są wysokie średnie ocen na portalach, m.in. na Booking.com (8,8/10) czy na Facebooku (4,6 na 5).

Poprzez uczestnictwo w nowej akcji promocyjnej oceniający wesprą jednocześnie Gdańskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk” na gdańskich Kokoszkach – za każda opinię pozostawioną przez Gości hotel przeznaczy 5 zł na karmę dla podopiecznych schroniska.

Naszą akcję promocyjną postanowiliśmy połączyć z działalnością charytatywną, w którą staramy się jak najczęściej angażować. Tym bardziej liczymy na wysokie zaangażowanie naszych Gości – razem możemy zdziałać więcej i pomóc wielu zwierzakom w potrzebie” dodaje Łukasz Pawlina.

Hotel Number One mieści się w samym centrum miasta, na malowniczej Wyspie Spichrzów, vis-à-vis gdańskiej starówki. W obiekcie znajdują się 172 komfortowe pokoje, w tym jedno i dwupokojowe studia, których powierzchnia sięga od 22 do 32 m2, co czyni je prawdopodobnie największymi pokojami hotelowymi w Gdańsku. W ramach nowoczesnego wyposażenia w hotelu znalazły się technologie smart, indywidualnie sterowana klimatyzacja czy telewizja satelitarna.

Goście Hotelu Number One korzystają także z bogatej oferty udogodnień. W ramach strefy One Harmony SPA & Wellness dostępny jest szereg atrakcji: basen, sauny (sucha i parowa) oraz cztery gabinety SPA, w których można poddać się m.in. relaksującym masażom i 50 różnym zabiegom poprawiającym zdrowie i urodę. Innym, szeroko docenianym przez odwiedzających udogodnieniem, jest serwująca autentyczną włoską kuchnię Restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka, w której na żywo można przyglądać się pokazom przyrządzania potraw przez kucharzy.

Szczegóły oraz regulamin akcji znajduje się na stronie www.hotelnumberone.pl.

Related Post