Hotel Bryza Cup 2023 – tenisowe święto w Juracie

W dniach 3 – 5 sierpnia 2023 r.  pod patronatem Biznesu na fali, Hotel Bryza w Juracie będzie gościł cykliczny turniej tenisowy na swoich kortach. Tenisowe święto stanowi doskonałą platformę do emocjonującej rywalizacji oraz nawiązywania nowych znajomości, niezależnie od poziomu umiejętności, gdzie każdy uczestnik będzie miał okazję walczyć o cenne nagrody i tytuł zwycięzcy. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Na zakończenie turnieju zaplanowano uroczysty bankiet, który odbędzie się w ekskluzywnej restauracji Markiza, gdzie uczestnicy będą mogli cieszyć się przepięknym widokiem na morze.

Zachęcamy do rejestracji na stronie www.bryzacup.bryza.pl gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju, harmonogramu rozgrywek oraz formularz zgłoszeniowy.

Hotel Bryza w Juracie stanowi idealne miejsce dla tego typu wydarzeń, oferując nie tylko doskonałe korty tenisowe, ale również komfortowe zakwaterowanie i liczne atrakcje w okolicy. Zapraszamy do dołączenia do tenisowej społeczności i wspólnego przeżycia niezapomnianych chwil podczas tego turnieju.

Rejestracja jest otwarta, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś na www.bryzacup.bryza.pl

Related Post