Gdańska agencja 2mgroup dla Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi

Kompleksową obsługę Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017, dwudniowego wydarzenia dla 3000 uczestników, powierzono agencji marketingowej 2mgroup z Gdańska.  To już kolejny projekt realizowany przez trójmiejską firmę dla Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Doświadczenie i dbałość o jakość procentują – mówi Katarzyna Szulc, partnerka zarządzająca Spółką.

Jubileuszowe X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, organizowane przez Województwo Łódzkie we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego – odbędzie się 16 i 17 października 2017 roku w Vienna House Andel’s Łódź. Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców z regionu. Bogaty program obejmuje ponad 30 paneli tematycznych z dziedzin dotyczących rozwoju przedsiębiorczości, innowacji, etyki, strategii biznesowych, wyzwań czwartej rewolucji przemysłowej, potencjału międzynarodowej współpracy gospodarczej polskich firm i innych.

Grono prelegentów zaproszonych do udziału w dyskusjach i debatach to ponad 100 ekspertów, osobowości biznesu, nauki, mediów i życia publicznego. Na zaproszenie Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, gośćmi sesji inauguracyjnej X Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017 będzie Günter Verheugen, były Komisarz ds. Rozszerzenia Unii Europejskiej.

W spotkaniu wezmą udział również: prezydent Konfederacji Lewiatan dr Henryka Bochniarz, premier Włodzimierz Cimoszewicz oraz Adam Pers, dyrektor zarządzający mBanku.

Podczas wieczornej gali wręczone zostaną Nagrody Gospodarcze Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017” przedsiębiorcom z regionu, którzy osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne przedsięwzięcia i zdobywają uznanie partnerów w kraju i za granicą. Uroczystość poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop. Gwiazdą wieczoru będzie Edyta Górniak.

Trzeci projekt w Łodzi!

Agencja 2mgroup odpowiada za kompleksową obsługę X Europejskiego Forum Gospodarczego. W ramach powierzonych jej zadań realizuje m.in. kampanię informacyjno-promocyjną w mediach, pozyskała patronów medialnych z kraju i zagranicy, opracowała system identyfikacji wydarzenia. Do zadań 2mgroup należy pełna obsługa techniczno-organizacyjna, z wynajmem hotelu i cateringiem włącznie oraz obsługą rejestracji uczestników i zabezpieczeniem tłumaczenia.

– Tak szeroki zakres zadań to spore wyzwanie, zwłaszcza w połączeniu z dużą skalą wydarzenia. Naszym atutem jest praca projektowa – systematyczne, zaplanowane działanie. Procentuje również doświadczenie – mówią Katarzyna Szulc i Beata Domagalska, partnerki zarządzające 2mgroup, które od kilkunastu lat wspólnie prowadzą Spółkę.

Agencja z Trójmiasta pracowała wcześniej dla Województwa Łódzkiego przy organizacji Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki 2016, a także przy Forum „Łódzkie Promuje”. Po raz kolejny więc Łódź okazała się „ziemią obiecaną” dla biznesu z Trójmiasta.

– Pozyskanie kontraktów na te wydarzenia nie byłoby możliwe, gdyby nie wcześniejsze doświadczenia 2mgroup zdobyte na przykład przy współpracy z Grupą PGE, Energą, firmą Polbruk SA czy spółką Atena – podkreśla Beata Domagalska.

PR

Related Post