Euro Styl S.A. partnerem merytorycznym Uniwersytetu Gdańskiego

Gdański Euro Styl S.A. będący częścią Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce, w roku akademickim 2018/ 2019, rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem Gdańskim, poprzez współudział w studiach podyplomowych na kierunku ,,Zarządzanie Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi’’.

Program studiów skierowany jest do osób zainteresowanych zdobywaniem lub pogłębianiem interdyscyplinarnej wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości oraz profesjonalisty od realizacji projektów deweloperskich.

Wykładowcami ze strony Euro Styl S.A. będą: Mikołaj Konopka – Prezes Zarządu, Magdalena Reńska – Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzająca oraz Filip Nawratil – Zastępca Dyrektora ds. Technicznych.

Zajęcia rozpoczną się w październiku 2018 roku.

Dzięki współpracy z Uniwersytetem Gdańskim dzielimy się ze studentami naszą praktyczną wiedzą. Chcemy przekazać jak najwięcej informacji na temat szans i wyzwań stojących przed deweloperami. Rynek deweloperski w Polsce jest silny i wciąż poszukuje profesjonalnych pracowników – mam zatem nadzieję, że wiedza, którą przekażemy studentom pomoże wielu z nich na rynku pracy znaleźć pasjonującą, dającą satysfakcję pracę – mówi Magdalena Reńska z Euro Styl S.A.

Naszym słuchaczom oferujemy program studiów odpowiadający współczesnym wymaganiom i potrzebom rynkowym. Zajęcia w formie wykładów akademickich, ćwiczeń oraz zajęć warsztatowych w terenie prowadzone są nie tylko przez uznanych w branży nieruchomości wykładowców akademickich, ale także doświadczonych ekspertów-praktyków – podkreśla dr Małgorzata Rymarzak, kierownik studiów.

Studia w roku akademickim 2018/2019 będą prowadzone we współpracy z EURO STYL S.A. z Grupy Kapitałowej Dom Development oraz z firmą JLL.

Więcej informacji na temat studiów:
http://wzr.pl/spznipd/

Related Post

There are 1 comments

  1. Pingback: Primoteston bayer

Comments are closed.