Construction Company of the Year 2018 dla Kajima

Jury szóstej gali prestiżowego konkursu CEE Manufacturing and Logistic Awards przyznało tytuł „Construction Company of the Year 2018” japońskiej korporacji budowlanej Kajima Poland wraz z siostrzaną Kajima Czech Design & Construction. Statuetkę odebrali: Maciej Runkiewicz, Wiceprezes Kajima Poland, oraz Sandra Wróblewska, Senior Business Development Manager w Kajima Poland. To już 3 nagroda przyznana polsko-japońskiej spółce budowlanej przez członków jury CEE Manufacturing and Logistic Awards.

Kajima Poland i Kajima Czech Design & Construction to spółki należące do globalnej japońskiej firmy budowlanej Kajima Corporation, istniejącej od 1840 roku i znanej z realizacji wielu projektów komercyjnych i infrastrukturalnych o najwyższym stopniu trudności. Korporacja posiada również własny instytut badawczy w Japonii – KaTRI (Kajima Technical Research Institute) – opracowujący nowe technologie i rozwiązania budowlane.

Kajima Poland specjalizuje się w generalnym wykonawstwie, projektowaniu oraz zarządzaniu procesem inwestycyjnym. W Polsce od 15 lat realizuje obiekty „pod klucz” głównie dla globalnych marek z branży przemysłowej i logistycznej: Ajinomoto, Bosch, Carrefour, Electrolux, General Motors, Hillwood, Honda, Johnson Controls, Leroy Merlin, L’Oreal, Nestle, NGK Ceramics, Panattoni, Prologis, Sato, Toyota, Yamaha i wiele innych. Poza zakładami przemysłowymi i centrami logistycznymi Kajima buduje też chętnie dla sektora usługowego i biurowego. We Wrocławiu zrealizowała największy w Europie sklep IKEA a także nowoczesny budynek Politechniki Wrocławskiej – Geocentrum. Uczestniczyła też w rozbudowie warszawskiego Centrum Handlowego Wola Park.

Sandra Wróblewska, Senior Business Development Manager w Kajima Poland, tak mówi o swojej firmie: „Kajima Poland łączy japońską kulturę pracy i bezpieczeństwo finansowe z polską pomysłowością i elastycznością. Trzon naszej firmy stanowi polsko-japoński zespół inżynierów. To świetni specjaliści wszelkich branż budowlanych i nie ma dla nich rzeczy niewykonalnych. Naszą siłą jest szybka i sprawna realizacja, szczególnie istotna w branży przemysłowej i logistycznej. Przez 15 lat naszej obecności na rynku polskim wybudowaliśmy około 100 obiektów a łączna ich powierzchnia to niemal 2 miliony metrów kwadratowych.”

Gala „CEE Manufacturing and Logistic Awards” to niezwykle ważne wydarzenie dla branży budowlanej.

W zeszłym roku otrzymaliśmy nagrodę w kat. „Construction Company of the Year” oraz „BTS Project of the Year – Medium”. Mam więc gorącą nadzieję, że nasza obecność na podium stanie się tradycją” – dodaje Sandra Wróblewska.

PR

Related Post