Chcesz spędzać miło czas w pracy? Zapisz się do bezpłatnej Akademii Skills Net

W obecnych czasach młodzi ludzie wkraczający na rynek pracy i podejmujący pierwszą pracę, nie wiedzą, czego dokładnie mogą się spodziewać po zatrudnieniu. Mają wysokie wymagania, a często niewystarczające umiejętności, by piastować stanowisko, które sobie wymarzyły. Przez to ich zaangażowanie w pracę jest z dnia na dzień coraz niższe, a entuzjazm coraz mniejszy. Jak zatem zmienić ich podejście do pracy? Co robić by zajęcie, które wykonują sprawiało satysfakcję? Zapisz się na bezpłatne warsztaty! Akademię otwieramy już 18 marca! – mówi Kamila Gutowski, współwłaścicielka agencji pracy tymczasowej Skills Net oraz twórca Akademii Skills Net.

Podczas szkoleń przeprowadzimy testy osobowości, które uwydatnią mocne i słabe strony każdego uczestnika. Dodatkowo będziemy analizowali różne sytuacje z życia zawodowego każdego z nich, starając się znaleźć inne, prostsze rozwiązania. Naszym celem będzie pokazanie uczestnikom, że w pracy – w której spędzamy tak naprawdę większość naszego życia – możemy fajnie spędzać czas, na każdym stanowisku, które zajmujemy.

Wysokie zarobki, benefity oraz jak najmniej zadań do wykonania – tymi trzema korzyściami kierują się młode osoby, poszukujące pierwszej pracy. Jednak zamiast sugerować się powyższymi kategoriami, lepiej wziąć pod uwagę miłą atmosferę w pracy, a co ważniejsze, odpowiednie nastawienie do niej. Zamiast narzekać na pracę, sprawmy, by dobrze się nam pracowało oraz uświadommy sobie, po co właściwie do niej przychodzimy i jak nasze zachowanie wpływa na efekt końcowy wykonywanego zadania oraz zachowanie współpracowników.

– Obserwując młodych ludzi oraz ich podejście i nastawienie do pracy, postanowiłam otworzyć Akademię Skills Net, w której będę pomagała im zrozumieć jak miło spędzać czas w pracy, jak mieć dobre nastawienie do tego, co robię. Szkolenia, które będą się odbywać 5 razy w tygodniu, kieruję przede wszystkim do studentów, ale i do osób, które chciałyby wprowadzić zmiany w swoim życiu, a także będących wykluczonych terminowo z rynku pracy. Podczas szkoleń przeprowadzimy testy osobowości, które uwydatnią mocne i słabe strony każdego uczestnika. Dodatkowo będziemy analizowali różne sytuacje z życia zawodowego każdego z nich, starając się znaleźć inne, prostsze rozwiązania. Naszym celem będzie pokazanie uczestnikom, że w pracy – w której spędzamy tak naprawdę większość naszego życia – możemy fajnie spędzać czas, na każdym stanowisku, które zajmujemy. Akademię otwieramy już 18 marca! – mówi Kamila Gutowski, współwłaścicielka agencji pracy tymczasowej Skills Net oraz twórca Akademii Skills Net.

W Akademii Skills Net będzie kładziony wysoki nacisk na kompetencje interpersonalne. Po 2 tygodniach każdorazowo odbywać się będą spotkania analizujące umiejętności i efekty podjęte podczas kursu. Szkolenia przygotowane przez praktyków pomogą przygotować się przed wejściem na rynek pracy wszystkim studentom. Pierwszy etap szkoleń jest bezpłatny, zajęcia odbywają się w grupach 12-osobowych. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 533 314 516. Akademia Skills Net odbywa się w Warszawie przy ul. Żelaznej 67.

PR

Related Post