Cezary Tur nowym dyrektorem Best Western Hotel Jurata

Cezary Tur związany od ponad 15 lat z branżą hotelarską został nowym dyrektorem nadmorskiego hotelu Best Western Jurata. Zastąpił na tym stanowisku Remigiusza Dróżdża. Cezary Tur związany jest z hotelarstwem niemal od początku swojej kariery. Doświadczenie w zawodzie zdobywał w hotelach polskich i brytyjskich.

W przeszłości był między innymi dyrektorem generalnym w projekcie otwarcia hotelu Hampton by Hilton w Jeleniej Górze, dyrektorem operacyjnym i dyrektorem sprzedaży w Resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem, gdzie po kilku latach awansował na zastępcę dyrektora generalnego. Wcześniej zarządzał sprzedażą w hotelu Omega Olsztynie, w Kołobrzegu – w Sand Hotel oraz Marine Hotel, a także w szczecińskim Radisson Blu.

– Zdecydowałem się przyjąć propozycję objęcia funkcji Dyrektora BWHJ ponieważ wierzę, że zmiany niosą za sobą rozwój. Wierzę też, że jest to obiekt z ogromnym potencjałem i mam szereg pomysłów na to w jaki sposób ten potencjał rozwinąć – mówi Cezary Tur.

Należący do Chopin Airport Development hotel Best Western Jurata to kameralny trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny obiekt dysponuje 45 komfortowymi pokojami, salą konferencyjną na 150 osób i basenem.

PR

Related Post