Boże Narodzenie i Sylwester w magicznej Dolinie Charlotty!

Idealnym wyborem na spędzenie wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra będzie Dolina Charlotty łącząca tradycję z nowoczesnością. Na Gości Doliny Charlotty czeka bożonarodzeniowa szopka z żywymi zwierzętami, spacer z pochodniami na pasterkę w kościele przy hotelu, uroczysta wigilijna kolacja, która uwiedzie smakiem, choinka, kolędy, wspólne przygotowywanie ozdób świątecznych – jednym słowem bajkowe Święta!

Tu zwierzęta mówią ludzkim głosem – w Wigilię można usłyszeć wielbłąda, osiołka i gadającą fokę, ponieważ jest to jedyny hotel w Polsce z własnym ogrodem zoologicznym, Krainą Bajek i najlepszym fokarium.

Będąc na wyjeździe także można poczuć klimat świąteczny i spędzić Wigilię oraz Boże Narodzenie w rodzinnej atmosferze. Rezerwując wyjazd na Święta, w cenie pobytu znajduje się nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale również uroczysta, Wigilijna kolacja, dzięki której poczujecie się jak w domu. Podczas tradycyjnej Wieczerzy w Wigilię Goście będą mogli podzielić się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia, spotkać z Świętym Mikołajem i oczywiście cieszyć się do woli swoją obecnością.

Dodatkowo już dziś polecamy zaplanować swój wyjątkowy bal sylwestrowy i nie przegapić najlepszej okazji do powitania Nowego Roku w magicznej Dolinie Charlotty! Powitalny kolorowy drink, uroczysta kolacja serwowana do stołu oraz wspaniała muzyka taneczna w wykonaniu zespołu NEW BAND. Bufet wypełniony przekąskami(na zimno i na ciepło), a całość uzupełniona bogatą ofertą open bar. Nowy Rok powitamy lampką szampana oraz pokazem sztucznych ogni.

Na koniec roku zrelaksuj się w obsypanym wieloma nagrodami SPA Bali Hai. Nie czekaj i zatrzymaj czas w magicznej Dolinie Charlotty!

Obiekt w konkursie Hotel Brand Awards 2016 zdobył tytuł Brand of The Year w kategorii SPA i hotelu rodzinnego.

Rezerwacje: rezerwacja@charlotta.pl lub 59 847 43 41.
Więcej informacji www.dolinacharlotty.pl

Related Post