6. Pomorska Sztafeta Firm poprawi kondycję twojej firmy! Biznesnafali zaprasza na Start, 23 maja 2020

250 firmowych drużyn, 1.000 zawodników i zawodniczek, setki kibiców, wyjątkowa strefa networkingu – tak w skrócie można scharakteryzować biegową Sztafetę Firm! Zawody, w których udział wezmą przedstawiciele pomorskich firm, korporacji, organizacji, odbędą się już 23 maja na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Partnerem medialnym wydarzenia jest Biznesnafali.pl

6. Pomorska Sztafeta Firm poprawi kondycję twojej firmy!

Sztafeta Firm to bieg sztafetowy skierowany do pracowników pomorskich firm, instytucji, korporacji. W zawodach biorą udział pracownicy różnego szczebla, często ramię w ramię rywalizują ze sobą menedżerowie, praktykanci, dyrektorzy, specjaliści.

Zainteresowane startem firmy już zgłaszają swoje drużyny. Czteroosobowe sztafety będą walczyć o miano najszybszych drużyn. Firma może wystawiać dowolną ilość sztafet, które mogą być damskie, męskie lub mieszane. Limit drużyn wynosi 250 sztafet.

Każda sztafeta do pokonania będzie miała łącznie 15 km: dwie pierwsze osoby pobiegną po 2,5 km, dwie kolejne po 5 km. Trasa prowadzić będzie przez kampus AWFiS, a start, strefa zmian i meta zlokalizowane będą na stadionie lekkoatletycznym.

Widzimy, że wypracowana przez lata koncepcja zawodów przypadła do gustu naszym uczestnikom. Dwa dystanse do wyboru powodują, że w imprezie startują zarówno początkujący biegacze, jak i ci bardziej zaawansowani. Kapitanowie drużyn stają się biegowymi liderami w swoich firmach” mówi Iwona Klafetka, organizatorka zawodów ze Stowarzyszenia RowerOver. – „Istotne jest to, że podczas startu doceniamy nie tylko wynik całej drużyny, ale także indywidualnych zawodników, dla których przygotowaliśmy odrębną klasyfikację” – dodaje Klafetka.

Nieformalna atmosfera sprzyja integracji. Tej wewnątrz firmy, jak i z innymi drużynami. Oprócz zmagań biegowych, drużyny mają okazję wziąć udział w Pikniku Firmowym, który przez lata stał się strefą networkingową.

Wśród uczestników tegorocznej Sztafety Firm było wielu naszych klientów, m.in. Bank BPH. Zawody były okazją, by nasi partnerzy poznali nas również z innej strony – przy okazji sportowych emocji i w niezobowiązujących relacjach. Uważamy, że dzięki temu jesteśmy jeszcze ciekawszym partnerem biznesowym. Wierzę, że ten czas jest dobrą zapowiedzią do zbudowania relacji z tymi, którzy nie mieli okazji nas poznać.” – powiedziała Emilia Ćwiklińska, z trójmiejskiej firmy Global Service Przeprowadzki, uczestniczka zeszłorocznej Sztafety Firm.

W tym roku imprezą towarzyszącą ponownie będą biegi dla dzieci i młodzieży Baltic Kids Run. Najmłodsi wystartują na dystansie 4 x 400 m, a każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.

Sztafeta Firm to także działania charytatywne. Po raz kolejny partnerem imprezy została Fundacja Hospicyjna. Każdy z zawodników będzie mógł wesprzeć organizację oraz dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzanych akcji charytatywnych.

Sponsorem 6. Pomorskiej Sztafety Firm jest firma Penta – Złoty partner Sage.

Zapisy na zawody już zostały uruchomione. Drużynę rejestruje kapitan wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie imprezy: www.sztafetafirm.org.  

www.sztafetafirm.org.  

Related Post